LED-LCD
Dell UltraSharp U4025QW 39.7" Type-C Curved MM IPS
91.60726 TL
Dell UltraSharp U4025QW 39.7" Type-C Curved MM IPS
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 4 saat 25dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Ekran Boyutu | 40.0 inç |
|---|---|
| Kategori | LED-LCD |
| Marka | Dell |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Ekran Boyut Aralığı | 35" - 39" |
| Çözünürlük | 5120 X 2160 |
| USB Type-C | Var |
| Tepki Süresi | 8 ms |
| Kavis (Curved) | Var |
| Kontrast Oranı | 20.000:1 |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Görüntü Teknolojisi | 5K |
| Çözünürlük | 5K Ultrawide (5120×2160) |
| USB-Type C | Var |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Bil.İş.Mak. UygunTasarm | Hayır |
| Yakın Mesafe İzleme | Hayır |
| Görülebilir Alan | 929,28 mm x 392,04 mm |
| Yansımasız ekran | Hayır |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 120Hz |
| Piksel aralığı | 0.18159X0.18159 |
| PC Giriş Soketi | Hayır |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 21:9 |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Parlaklık | 600 cd/m 2 (HDR Tepe) |
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 2 x Thunderbolt 3 x USB Type-C 5 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Audio Jack |
| Ethernet | Var |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | F Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,1815 mm |
| Karşıtlık | Statik: 2.000:1 |
| Ses | 2 x 9W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 45W |
| Diğer Öz. 1 | 120 Hz yenileme hızı, 60 Hz monitörlere kıyasla daha az titreşim, daha kesintisiz kaydırma ve daha akıcı hareket sağlar. |
| Diğer Öz. 2 | En son monitörlerimiz, renk doğruluğundan ödün vermeden tüm gün göz konforu sağlamak için, önceki nesildeki %50'nin altında olan zararlı mavi ışık emisyonlarını %35'in altında azaltıyor. |
| Diğer Öz. 3 | Ekranınızı sanki bir tane yerine iki tane 2560x2160 fiziksel monitör varmış gibi bölümlendirin. Harici bir yazılıma veya DisplayPort ayırıcıya gerek yok. |
| Renk Paleti | 1,07 Milyar |
| Eğme | -5° ~ +21° |