LED-LCD
HP P34hc G4 34'' Type-C Curved Ofis Monitörü
(2 Yorum)
24.31688 TL
HP P34hc G4 34'' 5ms Type-C Curved (21Y56AA)
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 17 saat 45dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | LED-LCD |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran Boyut Aralığı | 30" - 34" |
| USB Type-C | Var |
| Kavis (Curved) | Var |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Yok |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Çözünürlük | Ultrawide QHD (3440×1440) |
| Panel Teknolojisi | VA |
| Görülebilir Alan | 33,37 cm x 79,72 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 60Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 21:9 |
| Parlaklık | 250 nit |
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x USB Type-C 4 x USB 3.2 1 x USB Type-B 1 x Ses çıkışı |
| Ethernet | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 48 ~ 100 Hz Yatay Max: 30 ~ 160 kHz |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,231 mm |
| Karşıtlık | Statik: 3500:1 Dinamik: 5.000.000:1 |
| Ses | 2 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max:190W |
| Boyutlar | Yükseklik: 366,9 mm x Genişlik: 809,4 mm x Derinlik: 518 mm (ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Artık çalışma masanızdaki kablo dağınıklığı yerine işinize odaklanın. Veri ve video aktarmakla kalmayıp aynı zamanda bilgisayarınızı da şarj eden USB-C™ kablosuyla kablo dağınıklığından kurtulun. |
| Diğer Öz. 2 | Verimli enerji performansından yararlanırken masanızda sadece kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan şeyler bulunsun. Özenle tasarlanan bu kavisli monitör ENERGY STAR® sertifikalı, TCO sertifikalı ve EPEAT® tescillidir. |
| Diğer Öz. 3 | Bir monitör ne kadar mükemmel olursa olsun, rahat edeceğiniz şekilde ayarlayamazsanız üretkenliğiniz düşebilir. İşte bu nedenle ergonomi çok önemlidir. Değiştirilebilir yükseklik, eğim ve kaydırma ayarları sayesinde en konforlu ekran pozisyonunu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. |
| Renk Paleti | 16,7 Milyon |
| Eğme | -5º ~ 20º |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
18.950,34TL
Maksimum 4 taksit imkanı