Tek İşlevli Siyah
HP Pro 4103dw Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı (2Z627A)
18.31809 TL
HP Pro 4103dw Çok işlevli Siyah Lazer (2Z627A)
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 2 saat 17dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Çok işlevli Siyah Lazer |
|---|---|
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Baskı Türü | Siyah/Beyaz |
| Bağlantı Özellikleri | USB |
| Marka | HP |
| İşlevler | Baskı |
| ADF | Var |
| Aylık Baskı Kapasitesi | 50.000 - 100.000 Sayfa |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sayfa/dak (A4) |
| Wi-Fi | Var |
| Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297 mm) |
| Ethernet | Var |
| Baskı Kalitesi (Siyah) | 1200X1200 dpi |
| Baskı Çözünürlük | 1200 dpi |
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Fotokopi | Var |
| Baskı Hızı | 40 - 50 Sayfa |
| Bağlantı | Ethernet |
| Baskı Rengi | Siyah Beyaz |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Baskı Aylık Kapasite | 80.000 Sayfa |
| Faks | Yok |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı (ppm) | Max: 40 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 1.200 x 1.200 DPI |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | Ayda 80.000 Sayfa |
| İşlemci | 1200 MHz |
| Bellek | 512 MB |
| Tarama | 1.200 x 1.200 DPI |
| Kopyalama | 600 x 600 DPI |
| Kağıt Kapasitesi | Girdi Kapasitesi: 350 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 150 Sayfa |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 x USB Type-B 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | 54 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 510W |
| Boyutları (e x d x y) mm | 430 x 634 x 325 mm |
| Ağırlık | 15,5 kg |