Switch
HPE Aruba 1930 8 Port Gigabit PoE+ Switch (JL681A)
(2 Yorum)
12.41960 TL
HPE Aruba 1930 8 Port Gigabit PoE (JL681A)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 17 saat 32dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Montaj | Desktop |
|---|---|
| Kategori | Switch |
| Marka | HPE |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Poe | Var |
| Port Sayısı | 8 Port |
| SFP Port | 2 Sfp |
| Poe Port | 8 Port |
| PoE Port Sayısı | 8xPort PoE |
| Switch Yapısı | Yönetilebilir |
| PoE Gücü | 124W |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | 2xPort |
| SFP Port Veri Hızı (Fiber) | 1000Mbps |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T |
| Mac adres | 8K |
| Boyutlar | 25.4 x 25.4 x 4.39 cm |
Benzer Ürünler
16.830,30TL
Maksimum 4 taksit imkanı