Sunucu
HPE ML350 Gen11 Silver 4509-32G-HDDYok-4U (P70195)
366.06646 TL
HPE ML350 Gen11 Silver 4509-32g-HDDYok-4U (P70195)
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe ücretsiz kargo dahildir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Sunucu |
|---|---|
| Marka | HPE |
| Sunucu Tipi | Tower |
| Kasa Tipi | 4U |
| İşlemci Sayısı | 1/2 Adet |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon® Silver |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8-Core |
| Bellek | 32GB (1x32GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | 16 Slot |
| Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 8 Slot |
| RAID Desteği | Var |
| RAID Kart | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Güç kaynağı | HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Güç Kaynağı Yuvası | 1/2 Adet |
| Ağ Denetleyici | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
Benzer Ürünler
527.481,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell PowerEdge R760xs Xeon Gold 5418Y 128gb 2x480gb SSD 2U Rack Sunucu
550.540,90TL
Maksimum 4 taksit imkanı