IP Kamera
i-PRO WV-U2130LA IP Network Kamera
(1 Yorum)
15.42535 TL
i-PRO WV-U2130LA Network Camera
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
4g 14 saat 50dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | CCTV > Network Kamera |
|---|---|
| Marka | I-PRO |
| Tip | IP güvenlik kamerası |
| Montaj destekli | Bina içi |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Gündüz/gece modu | Evet |
| Sabitleme tipi | Tavan/duvar |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Form faktörü | Kubbe |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Min aydınlatma | 0 lx |
| Optüratör hızı | 1/10000 - 16/30, 1/10000 - 16/25 s |
| Sensör tipi | CMOS |
| Sensör sayısı | 1 |
| CCD algılayıcı boyutu | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Lens sayısı | 1 |
| Yakınlaştırma yeteneği | Evet |
| Optik yakınlaştırıcı | 1x |
| Dijital zum | 4x |
| Algılama mesafesi | 37,5 m |
| Gözlem mesafesi | 15 m |
| Mesafeyi algılama | 7,5 m |
| Mesafeyi tanımlama | 3,7 m |
| Ayarlı odak noktası | 3,2 mm |
| En yakın odaklama mesafesi | 1 m |
| Gece görüşü | Evet |
| Gece görüşü uzaklığı | 30 m |
| LED tipi | IR |
| Maksimum çözünürlük | 1920 x 1080 Piksel |
| Video biçimleri | H.264, H.265 |
| Film öçekim hızı | 30 fps |
| Ses azaltma | Evet |
| Resim kalite ayarlama | Parlaklık |
| Bit hızı kontrolü | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Arka ışık düzeltmesi | Evet |
| Yüksek Işık Kompanzasyonu (HLC) | Evet |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Wi-Fi | Hayır |
| Bluetooth | Hayır |
| Ethernet arayüz türü | Hızlı Eternet |
| Ağ standartı | IEEE 802.3af |
| Fiber kanal protokolleri | TCP/IP, UDP/IP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, RTSP, RTP, RTP/RTCP, SMTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SNMPv1/v2/v3, UPnP, IGMP, ICMP, ARP, IEEE 802.1X, DiffServ |
| Dahili sabit disk | Hayır |
| Entegre kart okuyucu | Evet |
| Uyumlu hafıza kartları | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | 512 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| Video hareketi tespiti | Evet |
| Gizlilik koruması | Evet |
Benzer Ürünler
6.597,01TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS 4MP 2.7-13.5mm IR Dome IP Kamera Kamerası
2.680,29TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Dahua IPC-PT1439H-S-PV 4MP 2.8mm Pan Tilt IP Kamera Kamerası
1.876,20TL
Maksimum 4 taksit imkanı