Intel İşlemci
Intel Core i7-14700 20 Çekirdek 2.1ghz 1700Pin Tray
23.00166 TL
Intel Core i7-14700 20 Çekirdek 2.1ghz 1700Pin Tray
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe ücretsiz kargo dahildir.
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Intel İşlemci |
|---|---|
| Marka | Intel |
| İşlemci Serisi | Core i7 |
| Soket Tipi | 1700 Pin |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Fiziksel Çekirdek | Yirmi |
| İşlemci Nesil | 14. Nesil |
| Mantıksal Çekirdek | Yirmisekiz |
| İşlemci Hızı | 2.1 Ghz |
| Intel Turbo Boost | 2.0 |
| Azami Turbo Boost | 5.4 GHz |
| L2 Ön Bellek | 28MB |
| L3 Ön Bellek | 33MB |
| Üretim Mimarisi | Intel 7 |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 65W |
| Azami Güç Tüketimi | 65W |
| Tümleşik Grafik | Intel® UHD Grafik Kartı 770 |
| Tümleşik Grafik Hızı | 1.6 GHz |
| Model Link | Üretici Sayfası |