Masaüstü Bellek
Kingston 8GB 3200 D4 KVR32N22S8/8WP
4.37584 TL
Kingston 8GB 3200 D4 KVR32N22S8/8WP
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Özellikler
| Kit Tipi | 1 x 8 GB |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | Kingston |
| Kapasite | 8GB |
| Bağlantı / Arabirim | DIMM |
| Bellek Türü | DDR4 |
| RGB | Yok |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Bellek Türleri | DDR4 |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Kapasite | 8 GB |
| Erişim Zamanı | 32 ns |
| Kullanım Tipi | Pc |
| Gecikme Değerleri | CL[22]22-22-22 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
Benzer Ürünler
57.519,29TL
Taksitle Ödeme Mümkün