Nvidia Ekran Kartı
MSI GeForce RTX 5060 Ti 8GB Gaming OC GDDR7 Ekran Kartı
(1 Yorum)
32.45881 TL
MSI GeForce RTX 5060TI 8G Gaming OC GD7 128Bit
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 1 saat 19dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
|---|---|
| Bit Değeri | 128 Bit |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Marka | MSI |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX5000 Serisi |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5060 TI |
| CUDA Çekirdeği | 4608 |
| Chip Seti | NVIDIA |
| Bellek Türleri | GDDR7 |
| Grafik Hızı | Extreme Performans: 2662 MHz (MSI Center) Boost: 2647 MHz |
| Grafik Bellek Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| Low Profile | Yok |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Directx Desteği | DirectX® 12 Ultimate |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.6 |
| HDMI Çıkış | 1 x HDMI 2.1b |
| Display Port | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Arabirim | PCI Express® Gen 5 x16 (x8 kullanır) |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
228.435,41TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
235.500,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı