SSD
MSI Spatium S270 SATA 2.5" 960GB SSD
(1 Yorum)
6.93478 TL
MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5 960GB
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
3g 21 saat 8dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Disk Tipi | SATA |
|---|---|
| Diğer | PropertyID: 0 |
| Bağlantı Tipi | SATA |
| Kapasite | 960 GB |
| Max Okuma Hızı | 460MB/s - 560MB/s |
| Sıralı Okuma Hızı | 500 MB/s |
| Max Yazma Hızı | 300MB/s - 450MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 450 MB/s |
| Kapasite | 960GB |
| Arabirim | SATA (1.5 GB/s) |
Benzer Ürünler
24.690.744,73TL
Maksimum 4 taksit imkanı