Kablosuz Okuyucu
Newland HR3300-BT 2D Kablosuz Bluetooth Barkod Okuyucu
(2 Yorum)
8.47319 TL
Newland HR3300-BT 2D Kablosuz Okuyucu
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 22 saat 5dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Kablosuz Okuyucu |
|---|---|
| Marka | Newland |
| Işık Kaynağı | Beyaz Led |
| Led | Var |
| Sesli Çalışma | Var |
| Yazdırma Karşıtlığı | ≥%15 |
| Giriş Voltajı | 5V DC |
| Batarya | 2600 mAh Lityum Iyon |
| Protokol | Senkron, Asenkron ve Grup modları |
| Çalışma Aralığı | 100 Metre Açık alanda |
| Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı -10 °C ~ 50°C Muhafaza Sıcaklığı -40 °C ~ 70°C |
| Darbe | 1.5 Metreden Düşmeye Dayanıklı |
| Radyo | Bluetooth 5.0 |
| Boyutlar | Yükseklik 144 mm x Genişlik: 87.5 mm x Derinlik: 117 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |