PNY Quadro RTX Pro 2000 SB 16GB GDDR7 Profesyonel Ekran Kartı
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 3 saat 39dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Chip Seti | NVIDIA |
|---|---|
| Kategori | Profesyonel Ekran Kartı |
| Marka | PNY |
| Bellek Türleri | GDDR7 |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX Pro 2000 Serisi |
| Bit Değeri | 128 Bit |
| CUDA Çekirdeği | 4.352 |
| Ekran Kartı Hafızası | 16 GB |
| Grafik İşlemcisi | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Grafik Bellek Kapasite | 16GB |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| Low Profile | Var |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Bellek Bant Genişliği | 288 GB/s |
| Directx Desteği | DirectX 12 |
| OpenGL Sürümü | OpenGL 4.6 |
| Display Port | 4 x Mini DisplayPort 2.1b |
| Arabirim | PCI Express 5.0 x8 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
Maksimum 4 taksit imkanı
PNY Quadro RTX Pro 4500 SB 32GB GDDR7 Profesyonel Ekran Kartı
Maksimum 4 taksit imkanı
PNY Quadro RTX 4500 ADA SB 24GB GDDR6 Profesyonel Ekran Kartı
Maksimum 4 taksit imkanı
PNY Quadro RTX Pro 6000 SB 96GB GDDR7 Profesyonel Ekran Kartı
Maksimum 4 taksit imkanı
PNY Quadro RTX Pro 4000 SB 24GB GDDR7 Profesyonel Ekran Kartı
Maksimum 4 taksit imkanı