Adaptörler
RETRO 12V 6A 72W Ac Adaptör
(2 Yorum)
53434 TL
RETRO 12V 6A 72W Ac Adaptör
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
1g 14 saat 46dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Model | RPA-AC006 |
| Parça Kodları | FSP072-1CD |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| EAN13 | 8697785551357 |
| Uyumlu Modeller | Dc jack tipi ve Volt-Amper değerleri uygun olan tüm elektronik cihazlar ve diğer elektronik uygulamalarda kullanılabilir.Şerit led uygulamalarıGüvenlik kameralarıRouterlarLcd monitörlerLcd TvlerAudio/Video sistemleri |
| Kapasite | 6A |
| Güç | 72W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
Benzer Ürünler
5.319,55TL
Maksimum 4 taksit imkanı