Adaptörler
RETRO Asus 19.5V 16.9A 330W Dikdörtgen (USB Tip) 3 Pin Notebook Adaptör RPA-AC347
11.11314 TL
RETRO Asus 19.5V 16.9A 330W Dikdörtgen (USB Tip) 3 Pin Notebook Adaptör RPA-AC347
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Model | RPA-AC347 |
| Marka | Retro |
| Kapasite | 16.9A |
| Güç | 330W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen (USB Tip) - 3 Pin |
| EAN13 | 8681863405458 |
Benzer Ürünler
70,22TL
Taksitle Ödeme Mümkün