Adaptörler
Retro Asus Transformer Book TX300Ca 65W Notebook Adaptör (RPA-AC280)
(1 Yorum)
1.15723 TL
RETRO Asus Transformer Book TX300Ca 65W Notebook Adaptörü RPA-AC280
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 12 saat 8dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| EAN13 | 8681863409616 |
| Parça Kodları | ADP-65AW A |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A |
| Renk | Siyah |
| Model | RPA-AC280 |
| Uyumlu Modeller | Asus Transformer Book TX300C, TX300Ca |
| Durumu | Yeni ürün |
| Güç | 65W |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Özel |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı