Hafıza Kartı
SanDisk Cruzer Blade 128GB USB Flash Bellek
(1 Yorum)
1.55548 TL
SanDisk Cruzer Blade 128GB
Stokta Var
7g 5 saat 49dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64 |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Ana karton genişliği | 86 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 264 mm |
| Ana karton uzunluğu | 146 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.263,58TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.752,56TL
Maksimum 4 taksit imkanı