Hafıza Kartı
SanDisk Ultra Dual Drive Go Type-C 512GB USB Flash Bellek
(1 Yorum)
6.66188 TL
SanDisk Ultra Dual Drive Go Type-C 512GB
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 11 saat 47dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 103 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| Paket ağırlığı | 15 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.263,58TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.752,56TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Lexar Professional 512GB CFexpress Hafıza Kartı (LCXEXP4512G)
35.313,52TL
Maksimum 4 taksit imkanı