Hafıza Kartı
SanDisk Ultra Flair 512GB USB 3.0 Flash Bellek
(1 Yorum)
6.78579 TL
SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 150MB/s read 512GB
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
4g 16 saat 7dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 42,4 mm |
| Derinlik | 13,2 mm |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Ambalaj genişliği | 102 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.272,42TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.857,08TL
Maksimum 4 taksit imkanı