Hafıza Kartı
SanDisk Ultra MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-1 Hafıza Kartı
(1 Yorum)
89897 TL
SanDisk Ultra microSDHC 32GB, C10, UHS-1
Stokta Var
6g 9 saat 58dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 32 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDHC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Ürün rengi | Gri, Beyaz |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Genişlik | 10,9 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Yükseklik | 1,02 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
Benzer Ürünler
2.263,39TL
Maksimum 4 taksit imkanı