Switch
Tp-Link LS105LP 5 Port 10/100 4 Port PoE Switch
1.03767 TL
Tp-Link LS105LP 5 Port 10/100 4 Port PoE Switch
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Switch |
|---|---|
| Marka | Tp-Link |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Port Sayısı | 5 Port |
| PoE Port Sayısı | 4xPort PoE |
| PoE Gücü | 15.4 W |
| Veri Transfer Hızı | 100Mbps |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | Yok |
| Switch Tipi | Desktop |
| Mac adres | 2K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 25 mm x Genişlik: 100 mm x Derinlik: 98 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
5.245,99TL
Maksimum 4 taksit imkanı