Switch
Mercusys MS105GP 5 Port Gigabit PoE Switch
(1 Yorum)
1.16071 TL
Tp-Link Mercusys MS105GP 5 Port Gigabit Switch
Stokta Var
6g 23 saat 40dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Yönetilme Durumu | Yönetilemez |
|---|---|
| Kategori | Switch |
| Marka | Tp-Link |
| Türü | SMB |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Port sayısı | 5 |
| Port Sayısı | 5 Port |
| Uplink Port Tipi | Yok |
| PoE Port Sayısı | 4xPort PoE |
| PoE Gücü | 65W |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | Yok |
| Switch Tipi | Desktop |
| Standartlar | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD |
| Mac adres | 2K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 25 mm x Genişlik: 99.8 mm x Derinlik: 98 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
16.830,30TL
Maksimum 4 taksit imkanı