Switch
TP-Link Omada TL-SG2210MP 8 Port Gigabit PoE+ Akıllı Switch
(1 Yorum)
7.95377 TL
Tp-Link Omada TL-SG2210MP 8 Port Gigabit Switch
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 16 saat 6dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Switch |
|---|---|
| Tipi | Sabit Portlu |
| Poe Port | 8 Port |
| Marka | Tp-Link |
| Modül Desteği | 2 |
| Switch Yapısı | Yönetilebilir |
| Port Sayısı | 10 Port |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Yönetilme Durumu | Yönetilebilir |
| Port Sayısı | 8 Port |
| Türü | Layer 2 |
| Montaj | Rackmount |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000(Gigabit) |
| PoE Port Sayısı | 8xPort PoE |
| Port sayısı | 10 |
| Poe | Var |
| PoE Gücü | 150W |
| Yoğunluklu Port tipi | 10/100Mbps |
| Ek özellikler | Yok |
| SFP Port | 2 Sfp |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | 2xPort |
| Uplink Port Tipi | 10/100/1000 Fiber |
| SFP Port Veri Hızı (Fiber) | 1000Mbps |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | EEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p |
| Mac adres | 8K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 294 mm x Derinlik: 180 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
16.830,30TL
Maksimum 4 taksit imkanı