Switch
TP-Link Omada TL-SG2428P 24 Port Gigabit PoE Yönetilebilir Switch
(1 Yorum)
13.90705 TL
Tp-Link Omada TL-SG2428P 24 Port PoE Gigabit Sw.
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 18 saat 32dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Switch |
|---|---|
| Tipi | Sabit Portlu |
| Montaj | Rackmount |
| Marka | Tp-Link |
| Modül Desteği | Var |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Yönetilme Durumu | Yönetilebilir |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Port Sayısı | 24 Port |
| Türü | Layer 2 |
| Poe | Var |
| SFP Port | 4 Sfp |
| Port sayısı | 28 |
| PoE Port Sayısı | 24xPort PoE |
| Yoğunluklu Port tipi | 10/100/1000Mbps |
| Poe Port | 24 Port |
| PoE Gücü | 250W |
| Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| Uplink Port Tipi | 4 SFP |
| Switch Yapısı | Yönetilebilir |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | 4xPort |
| SFP Port Veri Hızı (Fiber) | 1000Mbps |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Mac adres | 8K |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 220 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
16.830,30TL
Maksimum 4 taksit imkanı