Ağ Ürünleri
TP-Link TL-WN781ND Kablosuz PCI Express Kart
(2 Yorum)
56991 TL
TP-LINK TL-WN781ND KABLOSUZ PCI EXP KART
Stokta Var
(Sadece 7 Adet Kaldı)
6g 21 saat 4dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kullanım Yeri | PC |
|---|---|
| Hız | 150 Mbps |
| Kategori | Kablosuz - PCI |
| Aktarım Hızı | 150 Mbps |
| Ethernet Bus | PCI Express |
| Marka | Tp-Link |
| Kart Tipi | PCI Express |
| Standartlar | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Arabirim | PCI Express |
| Bağlantılar | PCI Express |
| Veri Transfer Hızı | 150Mbps |
| Şifreleme | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, Kablosuz MAC Filtresi |
| Frekans Aralığı | 2.400-2.4835GHz |
| Frekans Çalışma Kanalları | 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Harici Anten Tipi | 2dBi Çıkarılabilir Çok Yönlü Anten |
| Boyutlar | 120.8 x 78.5 x 21.5mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |