Masaüstü Bellek
TwinMOS 4GB DDR3 1600 MHz Masaüstü Bellek (MDD34GB1600D)
(1 Yorum)
96042 TL
TwinMOS 4GB DDR3 1600MHz (MDD34GB1600D)
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
1g 5 saat 22dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 4GB |
| Bellek Türü | DDR3 |
| Arayüz | 240-Pin U-DIMM |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 1600MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[11] 11-11-28 |
| Çalışma Voltajı | 1.5V |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
12.863,79TL
Maksimum 4 taksit imkanı
TwinMOS 16GB DDR5 5600 MHz Masaüstü Bellek (TMD516GB5600U46B)
12.980,20TL
Maksimum 4 taksit imkanı