İşletim Sistemi
Microsoft Windows 11 Pro Kutu Türkçe (HAV-00159)
(1 Yorum)
12.23761 TL
Windows 11 Pro Kutu Türkçe HAV-00159
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 4 saat 25dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Yazılım > İşletim Sistemi |
|---|---|
| Dil Seçeneği | Türkçe |
| Kategori | Kutu |
| Marka | MICROSOFT |
| Dil versiyonu | Türkçe |
| Marka | Microsoft |
| Lisans Tipi | Kutu |
| Lisans tipi | Tam paketlenmiş ürün (FPP) |
| Lisans Adı | Professional |
| Kullanıcı lisansı sayısı | 1 lisans(lar) |
| Minimum sabit disk alanı | 64 GB |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Minimum işlemci hızı | 1 GHz |
| Minimum DirectX gerekliliği | 12.0 |
| 64-bit programlama | Evet |
| Açıklama | Masaüstünüze denge getirin Windows 11, ekran alanınızı optimize etmenize ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay araçlara sahiptir. Bunu bir Microsoft 365 aboneliğiyle birleştirdiğinizde, işleri tamamlamanıza hiçbir şey engel olamaz. Tutturma Yardımı ile pencereleri düzenleyin Bir aramaya katılın. Yanıtlar bulun. İşinizi bitirin. Yapacak çok işiniz olduğunda, tutturma sayesinde düzeninizi kolayca koruyabilirsiniz. Size yönelik derlenmiş içerikler Sevdiğiniz fotoğraflar. Dünyadan haberler. Bugünün yapılacaklar listesi ve yarının hava durumu. Arabirim Öğeleri, sizin için önemli olan içerikleri bulmanıza yardımcı olur. Her şey her zaman bir kaydırma kadar uzakta. İş akışınızı yeniden odaklayın İhtiyacınız olan PowerPoint, Microsoft Edge ve Microsoft Teams gibi uygulamaların* yanı sıra Tutturma düzenleri, Masaüstleri ve daha sezgisel bir yeniden yerleştirme deneyimi gibi yeni çoklu görev araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışın. Hayat birlikte daha güzel Microsoft Teams'te bulunan Sohbet ile doğrudan masaüstünüzden istediğiniz kişiye tercih ettiğiniz şekilde (arama, sohbet, mesaj, video) erişebilirsiniz. |
Benzer Ürünler
10.320,00TL
11.363,50TL
Maksimum 4 taksit imkanı