Oyuncu (Gaming)
Asus VP229HF 21.5" IPS Monitör 1ms Hdmi
(2 Yorum)
4.00479 TL
Asus 21.5'' 1ms Hdmi IPS Çerçevesiz (VP229HF)
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 3 saat 18dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Oyuncu (Gaming) |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Ekran Boyut Aralığı | 20" - 22" |
| USB Type-C | Yok |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Yok |
| Pivot | Yok |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 47.86 cm x 26.02 cm |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 100Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x VGA 1 x Ses Çıkışı |
| Ethernet | Yok |
| USB | Yok |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Yok |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 48 ~ 100 Hz Yatay Max: 30 ~ 115 kHz |
| Sync Teknolojisi | Adaptive Sync |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | C Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0.249mm |
| Karşıtlık | Statik:1.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 12W |
| Boyutlar | Yükseklik: 357.6 mm x Genişlik: 493.6 mm x Derinlik: 204.4 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | SmoothMotion 100Hz yenileme hızı ve 1 ms MPRT, VRR (Değişken Yenileme Hızı) özelliğini etkinleştirerek akıcı ve görüntü yırtılmalarından uzak bir kullanım deneyimi sunar. |
| Diğer Öz. 2 | ASUS DisplayWidget Center, monitör üzerindeki düğmeleri kullanmak yerine mouse ile ekran ayarlarını değiştirmenize olanak veren bir uygulamadır. |
| Diğer Öz. 3 | ASUS Eye Care monitörler rahat bir izleme deneyimi sunmak için TÜV Rheinland sertifikalı Flicker-free ve Düşük Mavi Işık teknolojilerine sahip |
| Renk Paleti | 16.7 Milyon |
| Eğme | -5° ~ +23° |
| Model Link | Üretici Sayfası |