LED-LCD
HP OMEN 32 Transcend 31.5'' 240Hz OLED Monitör
(2 Yorum)
77.12452 TL
HP OMEN 32 Transcend 31.5'' 240Hz MM Pivot OLED
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 18 saat 41dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | OLED |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran Boyut Aralığı | 30" - 34" |
| USB Type-C | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 4K |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Teknolojisi | OLED |
| Görülebilir Alan | 69,95 cm x 39,47 cm |
| Tepki Süresi | 0.03 |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 240Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 2.1 3 x USB Type-C 3 x USB 3.2 1 x 3.5 mm Audio Jack |
| Ethernet | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 24 ~ 240 Hz Yatay Max: 30 ~ 230 kHz |
| Sync Teknolojisi | AMD FreeSync |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,18 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.500.000 :1 Dinamik: 1.500.000:1 |
| Ses | 4 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 480W |
| Boyutlar | Yükseklik: 617.1 mm x Genişlik: 719.1 mm x Derinlik: 114 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Neredeyse sonsuz kontrast oranı ve VESA DisplayHDR™ True Black 400 ekranla gerçek dünyayı taklit edin size derin siyahlar ve canlı renkler sunan |
| Diğer Öz. 2 | OMEN Vites Anahtarı ile iki cihaz arasında kolayca geçiş yapın. Tek bir kablo 140 W güç, veri ve video sağlar ve HyperX ayarlı ses özelliğine sahiptir. |
| Diğer Öz. 3 | Net Hareket Oranı (CMR) oranı, VESA Sertifikalı ClearMR ekranlar arasındaki bulanık hareket miktarını kolayca karşılaştırmanıza olanak tanıyan net piksellerin bulanık piksellere oranına dayalı net bir sayısal değer sağlar . |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |