Oyuncu (Gaming)
HP OMEN 31.5'' 1ms 4K 144Hz Type-C IPS (99Z68E9)
42.47255 TL
HP OMEN 31.5'' 1ms 4K 144Hz Type-C IPS (99Z68E9)
Stokta Var
(Sadece 4 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 13 saat 6dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Oyuncu (Gaming) |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran Boyut Aralığı | 30" - 34" |
| USB Type-C | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Yok |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 69,81 x 39,26 cm |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 144Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB Type-C 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x 3.5 mm Audio Jack |
| Ethernet | Var |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 24 ~ 144 Hz Yatay Max: 30 ~ 334 kHz |
| Sync Teknolojisi | AMD FreeSync |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,1818 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.000:1 Dinamik: 10.000.000:1 |
| Ses | 4 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178° Yatay Max: 178° |
| Boyutlar | Yükseklik: 714.1 mm x Genişlik: 243.3mm x Derinlik: 620.8 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | OMEN 32x Akıllı Oyun Monitörü ile size uygun olanı bulun. Ekstra kuruluma gerek kalmadan birden fazla platformda canlı yayın yapın ve oyun oynarken veya favori yayıncılarınızı izlerken içeriklerinizi ve sohbeti yan yana yayınlayın. |
| Diğer Öz. 2 | Dolby Vision™ özellikli bu 4K UHD oyun monitörünün ürettiği inanılmaz görüntüler ve performans karşısında şaşkına döneceksiniz. |
| Diğer Öz. 3 | Sevdiğiniz eğlenceye ulaşmak için Google'dan da biraz yardım alın. Artık bir uygulamadan diğerine atlamanıza gerek yok. |
| Renk Paleti | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |