Kasa Fanı
ASUS ProArt PF120 PWM Siyah Kasa Fanı
(1 Yorum)
1.95422 TL
Asus ProArt PF120 Fan PWM Black
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
7g 8 saat 43dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Türü | Kasa Fanı |
|---|---|
| Boyutu | 12 cm |
| Fan Hızı - Min | 1000 rpm |
| Fan Hızı - Max | 1900 rpm |
| Ses Seviyesi - Min | 20 dB |
| Ses Seviyesi - Max | 29 dB |
| Fan Rengi | Siyah |
| Işık | Kırmızı |