Barkod Yazıcı
Bixolon XD5-43T Barkod Yazıcı 300 dpi
12.78669 TL
Bixolon XD5-43T Barkod Yazıcı Seri Usb Eth.300 Dpi
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 10 saat 37dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Barkod Yazıcı |
|---|---|
| Marka | Bixolon |
| Baskı Yöntemi | Direkt termal / Termal transfer Baskı |
| Çözünürlük | 300 DPI (12 dots/mm) |
| Baskı Hızı | 102 mm/saniye |
| Baskı Uzunluğu | 1.000 mm |
| Baskı Genişliği | 105,7 mm |
| İşlemci | 32 bit RISC işlemci |
| Bellek | 64 MB DRAM, 8 MB Flash ROM (128 MB Kullanıcıya açık) |
| Arabirim | RS-232C, USB, Ethernet ve Wifi |
| Font | Bitmap Yazı Tipleri (SLCS , BPL-Z, BPL-E) Ölçeklenebilir Yazı Tipleri (SLCS, BPL-Z) Unicode supported (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Grafik | Kullanıcı Tanımlı Yazı Tipleri / Resim Biçimler |
| Medya Tipi | 1D: Codabar, Code 11, Code 39, Code 93,Code 128, EAN-13, EAN-8,Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5,Logmars, MSI, Plessey, Postnet,GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5,UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E,IMB 2D: Aztec, Codablock, Code49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417,QR Code, TLC39 |
| Şerit | Ribon:Wax , Wax/Resim, Resim |
| Güç Kaynağı | Güç giriş şekli:Elektrik kablosu, Güç kaynağı (Giriş):110 ~ 220 VAC ± 10 , 50/60 Hz(Auto Switch) |
| Boyutlar/Ağırlık | Yükseklik: 188 mm x Genişlik: 210 mm x Derinlik: 284 mm |