Dell Pro Max18 Pls Ultra9 285HX-18-32G-1TBSD-12G-W
288.18366 TL
Stokta Var
(Sadece 3 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Stoktan Teslim
Aynı gün kargoya verilir.
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişler, yarın kapında!
14 Gün İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Özellikler
| Kategori | Mobil İş İstasyonu (WS) |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Ürün Serisi | Pro Max 18 Plus |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 9 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 9 processor 285HX (4,6 GHz'e kadar E-çekirdek Maksimum Turbo Frekansı, 5,5 GHz'e kadar P-çekirdek Maksimum Turbo Frekansı, 40 MB L2 önbellek, 8 P-çekirdek ve 16 E-çekirdek, 24 iş parçacığı) |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 6400 MT/sn |
| Bellek Yuva Bilgisi | 2 x Adet CSoDIMM (2 x 16GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | 64GB |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | Gen4, SED Ready, TLC |
| Ekran Boyutu | 18" |
| Ekran Bilgisi | WVA, Dokunmatik Olmayan, Parlama Önleyici, 500 nit, DCI-P3 %100 (tipik) Ekran |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| vPro | Var |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Kartı | 12GB RTX Pro 3000 Blackwell |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA RTX™ Pro 3000 Blackwell 12GB GDDR7 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ ve İletişim | Intel Ethernet Denetleyici I226-LM / Intel BE200 + Bluetooth 5.4 |
| Dahili Web Kamerası | FHD IR HDR Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 6 Hücreli |
| Pil | 96W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19,56 mm x Genişlik: 158,3 mm x Derinlik: 110,2 mm |