HP Z2 G1i Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD 12GB W11 Pro İş İstasyonu PC
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
2g 0 saat 44dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü İş İstasyonu (WS) |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | Z2 G1i Serisi |
| İşlemci Serisi | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 265K İşlemci 3.3 GHz (30M Cache, up to 5.5 GHz 20 Çekirdekli) |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Bellek Yuva Bilgisi | 4 x Adet UDIMM NECC (1 x 32GB) |
| Maksimum Bellek Desteği | 128GB |
| Disk | 1TB SSD |
| Disk Bilgisi | HP 1TB PCIe-4x4 2280 Value M.2 Solid State Drive |
| vPro | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Optik Sürücü | 9.5mm SuperMulti DVDRW |
| Ekran Kartı | 12GB RTX 5070 NVDIA |
| Ekran Kartı Bilgisi | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 |
| Yonga Seti | Intel® W880 |
| Kasa Tipi | Tower |
| Giriş/Çıkış | 2 x DisplayPort 1.2 2x USB Type-C 6 x USB 3.2 3 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Audio line-in/line-out 1 x Birleşil Kulaklık / Mikrofon Jakı |
| Klavye / Mouse | HP Kablolu 320K Klavye ve HP Kablolu 320M Fare |
| Güç Kaynağı | HP Z2 TWR Base Unit G1i 1200W RCTO |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 426 mm x Genişlik: 388 mm x Derinlik: 175 mm |
| Garanti Yılı | 5 Yıl Yerinde Garanti |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Pro Max T2 Ultra 9 285 32GB 1TB SSD W11 Pro İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Pro Max T2 Core Ultra 9-285 32GB 1TB Masaüstü İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Pro Max T2 Core Ultra 7-265 16GB 1TB Masaüstü İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Pro Max T2 Core Ultra 7-265 32GB 1TB Masaüstü İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
HP Z2 G1i Core Ultra 7-265K 16GB 1TB Windows 11 Pro Masaüstü İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
Dell Pro Max T2 Core Ultra 7-265K 32GB 1TB Masaüstü İş İstasyonu
Maksimum 4 taksit imkanı
HP Z2 G1i Core Ultra 7-265K 32GB 1TB Masaüstü İş İstasyonu (CU0J1ES)
Maksimum 4 taksit imkanı