Intel İşlemci
Intel Core Ultra 5 245KF LGA1851 İşlemci (Tray)
(1 Yorum)
11.60710 TL
Intel Core Ultra 5 245KF 1851Pin (Tray)
Stokta Var
(Sadece 3 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 1 saat 44dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Intel İşlemci |
|---|---|
| Marka | Intel |
| İşlemci Serisi | Ultra 5 |
| Soket Tipi | 1851 Pin |
| Tümleşik Ekran Kartı | Yok |
| Fiziksel Çekirdek | Ondört |
| Mantıksal Çekirdek | Ondört |
| İşlemci Hızı | 4.2 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 5.2 GHz |
| L2 Ön Bellek | 26MB |
| L3 Ön Bellek | 24MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC N3B |
| Azami Güç Tüketimi | 125W |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 125W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
21.182,96TL
Maksimum 4 taksit imkanı