Nvidia Ekran Kartı
MSI GeForce RTX 5060 8GB Gaming OC GDDR7 Ekran Kartı
(1 Yorum)
25.75726 TL
MSI GEFORCE RTX 5060 8G GAMING OC GDDR7 128B DX12 PCIE 5.0 X16 (3XDP 1XHDMI)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 19 saat 32dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Bit Değeri | 128 Bit |
|---|---|
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Marka | MSI |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX5000 Serisi |
| Grafik Bellek | 8 GB |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5060 |
| CUDA Çekirdeği | 3840 |
| Bellek Tipi | GDDR 7 |
| Chip Seti | NVIDIA |
| Veriyolu | 128 bit |
| Grafik Hızı | Extreme Performans: 2640 MHz (MSI Center) Boost: 2625 MHz |
| Bellek Türleri | GDDR7 |
| Grafik Bellek Kapasite | 8GB |
| HDMI | 1X HDMI |
| DisplayPort | 3X DP |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| Low Profile | Yok |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Bellek Bant Genişliği | 28 Gb/sn |
| Directx Desteği | DirectX® 12 Ultimate |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.6 |
| HDMI Çıkış | 1 x HDMI 2.1b |
| Display Port | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Arabirim | PCI Express 5.0 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
228.435,41TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
235.500,59TL
Maksimum 4 taksit imkanı