Adaptörler
Retro Asus 20V 7.5A 150W Pinli Notebook Adaptör (RPA-AC325)
(1 Yorum)
2.59313 TL
RETRO Asus 20V 7.5A 150W Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC325
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 10 saat 28dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Kapasite | 7.5A (7.7A uyumlu) |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC325 |
| EAN13 | 8681863407421 |
Benzer Ürünler
5.319,55TL
Maksimum 4 taksit imkanı