Hafıza Kartı
SanDisk Cruzer Blade 16GB USB Bellek
(1 Yorum)
60605 TL
SanDisk Cruzer Blade 16GB
Stokta Var
5g 5 saat 55dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 16 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 2.0 |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Macintosh bağlantısı | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE, FCC |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Genişlik | 17,6 mm |
| Derinlik | 7,4 mm |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Ağırlık | 2,5 g |
| Ambalaj genişliği | 76,2 mm |
| Ambalaj derinliği | 6,35 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 127 mm |
| Paket ağırlığı | 21,7 g |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Mastır karton başına miktar | 50 adet |
| Ana karton genişliği | 86 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 264 mm |
| Ana karton uzunluğu | 146 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 1,17 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
Benzer Ürünler
2.272,70TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston Canvas Select Plus 256GB microSDXC 150MB/s Adaptörlü
26.860,39TL
Maksimum 4 taksit imkanı