Veri Depolama
Synology DS425+ 4 Bay Tower NAS
(2 Yorum)
35.83943 TL
Synology DS425PLUS (4x3.5''/2.5'') Tower NAS
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
3g 23 saat 41dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Ağ Depolama (NAS) |
|---|---|
| Marka | Synology |
| İşlemci | Intel Celeron J4125 processor 2.00 GHz (4M Cache, up to 2.70 GHz) |
| RAM | 2 GB SODIMM DDR4 non-ECC |
| Kapasite | HDD Yok |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Yuva |
| HDD Yuvası | 4 x 3.5" SATA HDD veya 2.5" HDD/SSD SATA, M.2 2280 NVMe SSD |
| RAID | Synology Hibrit RAID Temel JBOD RAID 0 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 |
| Kasa Yapısı | Tower NAS |
| Bağlantı | 2 x RJ-45 |
| Özellikler | 2 x NVMe |
| USB | 2 x USB 3.2 |
| Paket İçeriği | 1 x Synology DS425PLUS 1 x Aksesuar Paketi 1 x AC Güç Adaptörü 1 x AC Güç Kablosu 2 x RJ-45 LAN Kablosu |
| Boyutlar | Yükseklik: 166 mm x Derinlik 199 mm x Genişlik: 223 mm |
| Ağırlık | 2.18kg |
| Güç Tüketimi | 28,25 W |
| Gereken Güç | Max: 90W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
409.093,98TL
Maksimum 4 taksit imkanı