Veri Depolama
Synology DS925+ 4 Bay 4GB Tower NAS
(2 Yorum)
43.06559 TL
Synology DS925PLUS 4GB (4x3.5''/2.5'') Tower NAS
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
3g 23 saat 44dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Ağ Depolama (NAS) |
|---|---|
| Marka | Synology |
| İşlemci | AMD Ryzen V1500B |
| RAM | 4 GB SODIMM DDR4 ECC (1 x 4 GB) |
| Kapasite | HDD Yok |
| Sabit Disk Yuva Sayısı | 4 Yuva |
| HDD Yuvası | 4 x 3.5" SATA HDD veya 2.5" HDD/SSD SATA / 2 x NVMe |
| RAID | Synology Hybrid RAID Basic JBOD RAID 0 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 |
| Kasa Yapısı | Tower NAS |
| Bağlantı | 2 x RJ-45 |
| Ağ Protokolleri | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
| USB | 2 x USB 3.2 1 x USB Type-C |
| Paket İçeriği | 1 x Synology DS925+ 1 x Aksesuar Paketi 1 x AC Güç Adaptörü 1 x AC Güç Kablosu 2 x RJ-45 LAN Kablosu |
| Boyutlar | Yükseklik: 166 mm x Derinlik 199 mm x Genişlik: 223 mm |
| Ağırlık | 2.26kg |
| Güç Tüketimi | 37.91 watt (Erişim) 12.33 watt (HDD Beklemede) |
| Gereken Güç | Max: 100W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
409.093,98TL
Maksimum 4 taksit imkanı