Notebook Bellek
TwinMOS 16GB DDR4 2666 MHz Notebook Bellek (MDD416GB2666N)
(1 Yorum)
6.81024 TL
TwinMOS 16GB DDR4 2666MHz (MDD416GB2666N)(NB)
Stokta Var
(Sadece 4 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 3 saat 10dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Dizüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 16GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Arayüz | 260-Pin SODIMM |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[19] 19-19-43 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
17.753,19TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston 32GB DDR4 3200 MHz Notebook Bellek (KVR32S22D8/32)
12.630,96TL
Maksimum 4 taksit imkanı