Notebook Bellek
TwinMOS 8GB DDR4 3200 MHz Notebook Bellek (MDD48GB3200N)
(1 Yorum)
3.84167 TL
TwinMOS 8GB DDR4 3200MHz (MDD48GB3200N) (NB)
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 3 saat 10dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Dizüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Arayüz | 260-Pin SODIMM |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[22] 22-22-52 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
17.753,19TL
Maksimum 4 taksit imkanı
Kingston 32GB DDR4 3200 MHz Notebook Bellek (KVR32S22D8/32)
12.630,96TL
Maksimum 4 taksit imkanı