Taşınabilir Disk
WD Elements Desktop 6TB 3.5'' Siyah Harici Disk
(2 Yorum)
11.89728 TL
WD ELEMENTS DESKTOP 6TB BLACK 3.5' 64MB
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 0 saat 24dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Bilgisayar Parçaları ve Çevre Birimleri > HDD (Harici) |
|---|---|
| Marka | WESTERND |
| Kategori | Taşınabilir Disk |
| Marka | Western Digital |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 6 TB |
| Tip | HDD |
| Disk Boyutu | 3.5" |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
| Kapasite | 6TB |
| USB konnektörü | Micro-USB B |
| Arabirim | USB 3.0 |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Veri yolu ile çalışan | Hayır |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Ağırlık | 950 g |
| Genişlik | 48 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Yükseklik | 165,8 mm |
| Pakete dahil kablolar | USB |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ambalaj genişliği | 233 mm |
| Ambalaj derinliği | 208 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 94 mm |
| Paket ağırlığı | 1,16 kg |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |