Adaptörler
RETRO 24V 2A 48W Gigabit POE Adaptör + Injector
(2 Yorum)
1.02563 TL
RETRO 24V 2A 48W Gigabit POE Adaptör + Injector
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
5g 23 saat 53dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Marka | Retro |
| Güç | 48W (12W ile 48W arasındaki tüm değerlerle uyumlu) |
| Dc Jack | RJ45 (1 LAN + 1 POE) |
| Diğer Özellikler | Gigabit ethernet portu (10/100/1000 Mbps)POE InjectorUbiquiti Networks (UBNT), Mikrotik gibi 24V POE çalışan cihazlarla uyumludurYıldırım korumasıLAN ESD koruması |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 24V |
| Kapasite | 2A (0.5A ile 2A arasındaki tüm değerlerle uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RPA-AC050 |
| EAN13 | 8681863409012 |
Benzer Ürünler
5.325,69TL
Maksimum 4 taksit imkanı