Adaptörler
Retro 6V 600mA 3.6W AC Adaptör (RPA-AC081)
(2 Yorum)
26290 TL
RETRO 6V 600mA 3.6W Ac Adaptör RPA-AC081
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
7g 2 saat 24dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Güç Adaptör |
|---|---|
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm (5.5 x 2.1 mm uyumlu) |
| EAN13 | 8681863406486 |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 6V (4.5V, 5V, 5.5V, 5.8V ve 6.5V uyumlu) |
| Kapasite | 600mA (0.6A)100mA ile 700mA arasındaki tüm akım değerleri ile uyumludur |
| Güç | 3.6W |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Model | RPA-AC081 |
| Marka | Retro |
| Renk | Siyah |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı