Adaptörler
Retro Casper Nirvana CBE/C18 65W Ultrabook Adaptör (RNA-HR05)
(2 Yorum)
46893 TL
RETRO Casper Nirvana CBE, C18 65W Ultrabook Notebook Adaptörü RNA-HR05
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 9 saat 1dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Kapasite | 3.42A (2.1A uyumlu) |
| Güç | 65W (40W uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 2.5 x 0.8 x 10 mm |
| EAN13 | 8697785554860 |
| Parça Kodları | WNAD.EA-C18-65W |
| Uyumlu Modeller | Casper Nirvana CBE, C18 Ultrabook Serisi |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Renk | Siyah |
| Model | RNA-HR05 |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı