Adaptörler
Retro IBM Lenovo 90W Yuvarlak Pinli Notebook Adaptör (RNA-IB04)
(1 Yorum)
67495 TL
RETRO Ibm Lenovo 90W Yuvarlak Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-IB04
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
6g 16 saat 19dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Model | RNA-IB04 |
| EAN13 | 8697785550121 |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 90W |
| Parça Kodları | PA-1900-08I1577-540040Y767392P110792P1108 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Thinkpad R60, R61, T60, T61, X60, X61, Z60, Z61Lenovo ThinkPad R400, R500, T400, T500Lenovo 3000 C100, N100, N200, V100 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.9 x 5.5 mm - Pinli uç |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı