Karekod Okuyucu
Newland HR2300-SA 2D Kablolu USB Barkod Okuyucu Stand Dahil
(1 Yorum)
3.03027 TL
Newland HR2300-SA 2D Kablolu Okuyucu Usb (Ayaklı)
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 20 saat 22dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Karekod Okuyucu |
|---|---|
| Marka | Newland |
| Işık Kaynağı | Hedefleme: Kırmızı LED Aydınlatma: Beyaz LED |
| Çalışma Voltajı | DC5V ±5% |
| Led / Ses | LED ışık, Buzzer |
| Arabirimler | 1 x USB 2.0 |
| Okuma mesafesi | 30 ~ 280 mm |
| Diğer Özellikler | Eller serbest tarama için hem masaüstü hem de duvara monte seçenekler için ayarlanabilir Akıllı Stand ve çok yönlü tarama mesafeleri ve açıları için esnek bir kaz boynu tasarımı dahil olmak üzere çeşitli standlar sunar. |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ~ 50℃ |
| Okunabilen Barkod Türleri | 1D :Code 11, Code 128, Code39, GS1-128 (UCC/ENA-128), AIM 128, ISBT 128, Codabar, Code 93, UPC-A, UPC-E, Coupon, GS1 Composite, EAN-13, EAN-8 , ISBN, ISSN, InterLeaved 2/5, Matrix 2/5, Industrial 2/5, ITF-14, ITF-6, Standard 2/5, China Post 25, MSI-Plessey, Plessey, GS1 Databar (RSS) 2D: PDF417, QR Code, Aztec, Data Matrix, Micro PDF417, Micro QR, Chinese Sensible Code |
| Darbe | 1.5 Metre Düşme Dayanımı |
| Boyutlar / Ağırlık | 117.5 mm x 67.5 mm x 144 mm / 209 gr |