Karekod Okuyucu
Sunlux RH10 2D Kablolu Barkod / Karekod Okuyucu
(3 Yorum)
90325 TL
Sunlux RH10 2D Kablolu Okuyucu
Stokta Var
5g 21 saat 51dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Karekod Okuyucu |
|---|---|
| Bağlantı / Arabirim | Usb |
| Marka | Sunlux |
| Okuma Mesafesi Max. | 300mm |
| Işık Kaynağı | Hedefleme: Kırmızı LED Aydınlatma: Beyaz LED |
| Karekod Okuma | 2D |
| Çalışma Voltajı | DC5V ±5% |
| Arabirimler | USB-HID, USB-VCP, RS232 |
| Kasa Meteryali | PC, ABS |
| Boyutlar / Ağırlık | 170 mm x 64.4 mm x 86 mm / 175 gr |
| Model Link | Üretici Sayfası |