Adaptörler
Retro Acer Aspire 19V 7.9A 150W Notebook Adaptör (RNA-AC04)
(1 Yorum)
2.13051 TL
RETRO Acer Aspire 19V 7.9A 150W Notebook Adaptör RNA-AC04
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
5g 11 saat 20dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Kapasite | 7.9A (7.89A, 7.7A, 7.69A, 7.5A, 7.1A ve 6.92A Uyumlu) |
| Güç | 150W (135W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-AC04 |
| EAN13 | 8697785550527 |
| Voltaj | 19V (19.5V ve 20V Uyumlu) |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Parça Kodları | ADP-150CB B |
| Uyumlu Modeller | Acer Aspire 1800 Serisi5.5 x 2.5 mm jack uyumlu ve yüksek Watt ihtiyacı olan tüm cihazlar |
Benzer Ürünler
5.325,69TL
Maksimum 4 taksit imkanı