Adaptörler
Retro Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Pinli Notebook Adaptör (RNA-AC09)
(1 Yorum)
2.65222 TL
RETRO Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AC09
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 20 saat 28dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Güç | 180W |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RNA-AC09 |
| Parça Kodları | Ver.2 :Acer ADP-180MB K |
| Uyumlu Modeller | Acer Predator G5-793 |
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| EAN13 | 8697785555751 |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı